مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

GLC-GE-Z

ماژول سیسکو مدل GLC-GE-Z
1395/06/02



موجود است
تماس بگیرید

روش های خرید :

  • پرداخت در محل پس از تحویل(ویژه تهران)
  • حداکثر زمان تحویل یک روز پس از سفارش
  • پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین در تهران
  • ارسال فوری به سراسر کشور با تیپاکس و ترمینال

توجه!!

کلیه کالاهای ارائه شده در سیسکو سیتی اصلی بوده و تمامی محصولات با گارانتی تعویض یک ساله سیسکو سیتی ارائه می گردد.
 
7 روز تضمین تعویض
پرداخت اسان
گارانتی تعویض
 تضمین بهترین قیمت
تحویل فوری
| 0
˂
  • 1
˃

معرفی

    
ویژگی های کلیدی :

 
  • نرخ انتقال اطلاعات : 1.25 مگابیت بر ثانیه 
  • نوع ماژول  : SFP
  • طول موج : 1550nm
  • حداکثر فاصله : 80 کیلومتر

مشخصات


نام محصول :
GLC-GE-Z
نرخ انتقال اطلاعات :
1.25Gbps
نوع ماژول :
SFP
نوع تکنولوژی ارتباطی :
wired
نوع کابل بندی :
1000Base-ZX
طول موج :
1550nm
حداکثر فاصله :
80 کیلومتر
نوع فیبر :
SMF
نوع کانکتور :
Duplex LC
دما :
0 تا 70 درجه
DOM :

نقد و بررسی

  
این نوع ماژول طبق استاندارد IEEE 802.3z برای پشتیبانی از فیبرنوری سینگل مد با طول موج  1550 nmتا مسافت 80کیلو متر طراحی شده است .

پیشنهاد شده برای

فایل ها

محصولات مشابه

تغییرات قیمت

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به این کالا

سوالات متداول

Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021