مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM
1391/08/20



موجود است
تماس بگیرید

روش های خرید :

  • پرداخت در محل پس از تحویل(ویژه تهران)
  • حداکثر زمان تحویل یک روز پس از سفارش
  • پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین در تهران
  • ارسال فوری به سراسر کشور با تیپاکس و ترمینال

توجه!!

کلیه کالاهای ارائه شده در سیسکو سیتی اصلی بوده و تمامی محصولات با گارانتی تعویض یک ساله سیسکو سیتی ارائه می گردد.
 
7 روز تضمین تعویض
پرداخت اسان
گارانتی تعویض
 تضمین بهترین قیمت
تحویل فوری
336 | 0
˂
  • 1
  • 2
˃

معرفی

مشخصات


نام محصول :
GLC-LH-SM
نرخ انتقال اطلاعات :
1.25Gbps
نوع ماژول :
SFP
نوع تکنولوژی ارتباطی :
wired
نوع کابل بندی :
1000Base-LH
طول موج :
1310nm
حداکثر فاصله :
10 کیلومتر
نوع فیبر :
SMF
نوع کانکتور :
Duplex LC
دما :
0 تا 70 درجه
DOM :

نقد و بررسی

GLC-LH-SM , سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode ده کیلومتر , مالتی مد 550 متر

GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر می باشد که فعالیت الکترونیکی در آن صورت میگیرد و اطلاعات وارد شده به آنها بسته به شرایط برنامه ریزی شده برای دستگاه پردازش و  رد و بدل میشود , این مدل  از تولیدات کمپانی سیسکو میباشد که برای پورت SFP روتر ها و سوییچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده می باشد.
این نوع ماژول SFP طبق استاندارد IEEE 802.3z قابلیت کارکرد در مسافت 10 کیلومتر بر روی شبکه های SPAN فیبر نوری Single mode و مسافت 550 متری روی انواع فیبر نوری مالتی مد را دارد .

پیشنهاد شده برای

فایل ها

محصولات مشابه

تغییرات قیمت

نظرات کاربران

امتیاز کاربران به این کالا

سوالات متداول

Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021